www.cykliniarnia.pl

PROFESJONALNE CYKLINOWANIE PARKIETÓW

NOWOCZESNE TECHNIKI SZLIFOWANIA, EKOLOGICZNE MATERIAŁY

NAPRAWY, TECHNIKA BEZPYŁOWA

www.cykliniarnia.pl

                                                  J.ZASTOCKI

© 2019 www.cykliniarnia.pl™

biuro@cykliniarnia.pl

układanie podlóg google
facebook układanie podłóg
układanie podłóg you tube
twitter układanie podłóg

Strona główna

Usługi

Galeria

Kontakt

Jak dbać o parkiet

Na bieżąco

Strona główna

Usługi

Galeria

Kontakt

Jak dbać o parkiet

Na bieżąco

listek układanie podlóg

   Zapraszamy do zapoznania się i kontaktu z nami!

   Poniżej prezentujemy przykładowe prace wykonywane w czasie naszych usług.

Świadczymy kompleksowe usługi renowacji i układanie podłóg drewnianych. Cyklinujemy parkiety bezpyłowo przy użyciu nowoczesnych maszyn. Lakierujemy i  impregnujemy parkiet olejami najwyższej jakości znanych i cenionych firm w branży parkieciarskiej. Podejmujemy wyzwania i nietypowe prace. Chętnie rozmawiamy i odpowiadamy na pytania, zapraszamy do kontaktu.

układanie podłóg drewnianych

cyklinowanie i układanie parkietów

INNE PRACE

INNE PRACE

MONTAŻ LISTEW I COKOŁÓW

MONTAŻ LISTEW I COKOŁÓW

KOLORYZACJA

KOLORYZACJA

OLEJOWANIE

OLEJOWANIE

LAKIEROWANIE

LAKIEROWANIE

NAPRAWY

NAPRAWY

SZPANOWANIE SZCZELIN

SZPANOWANIE SZCZELIN

SZPACHLOWANIE

SZPACHLOWANIE

CYKLINOWANIE

CYKLINOWANIE

UKŁADANIE PODŁÓG

UKŁADANIE PODŁÓG

WYLEWKI SAMOPOZIOMUJĄCE

WYLEWKI SAMOPOZIOMUJĄCE

USUWANIE KLEJU, SUBITU,    FREZOWANIE SZLICHTY

USUWANIE KLEJU, SUBITU,    FREZOWANIE SZLICHTY

usuwanie resztek kleju Warszawa

 

usuwanie kleju Warszawa

 

frezowanie szlichty Warszawa

 

Przygotowanie podłoża to ważna czynność przed kładzeniem parkietu lub wylaniem masy samopoziomującej. Po usunięciu starych podłóg mamy często pozostałości starego kleju lub subitu, które musimy usunąć. Subit to lepiszcze, którym klejono parkiety do szlichty, jest to szkodliwa i toksyczna substancja zawierająca np. bardzo niebezpieczny dla zdrowia benzopiren. Podczas remontu zaleca się usunięcie szkodliwych substancji za pomocą specjalistycznego sprzętu i doświadczonej obsługi.  Świadczymy kompleksowe usługi tj. usuwanie, zrywanie, frezowanie kleju po parkiecie, subitu, lepiku, smoły, lepiszcza smolnego, kleju po płytkach, lentexu, kleju po płytkach PVC oraz papy do samego betonu.

wykonanie wylewki samopoziomującej Warszawa

 

 

Wylewka samopoziomująca w postaci płynnej masy, która pod wpływem siły grawitacji łatwo rozprowadza się i tworząc gładką, i równą powierzchnię służy do wyrównania i wygładzenia posadzki przed ostatecznym  wykończeniem podłogi  za pomocą drewna, płytek, wykładzin czy też paneli. Prawidłowe wykonanie wylewki zapewnia nam gładką, równą  oraz wypoziomowaną podłogę a właściwe dobranie masy samopoziomującej do rodzaju podłogi zapewnia optymalne właściwości fizyczne i odpowiednią wytrzymałość. Wylewki możemy stosować na wszelkie podłoża: betonowe, jastrych cementowy lub anhydrytowy. Świadczymy kompleksową usługę przygotowania podłoża oraz wylanie wylewki samopoziomującej.

układanie klepki Warszawa

 

układanie parkietu Warszawa

 

 

układanie podłóg Warszawa

 

układanie desek Warszawa

 

"''Klejenie parkietu nie jest skomplikowaną czynnością'', tak zaczyna się artykuł na temat układania parkietu w znanym portalu budowlanym. Podzielamy zdanie, że każdy parkiet położy, tyle tylko, że nie każdy zrobi to dobrze. Płacąc znaczne kwoty za materiał na podłogę,  warto zlecić wykonanie prac sprawdzonej ekipie, która położy podłogi szybko i profesjonalnie. Podczas kładzenia podłóg drewnianych musimy zwrócić uwagę na wilgotność szlichty, jej wytrzymałość oraz nierówności, a to tylko część większej układanki. Świadczymy kompleksowe usługi układanie podłóg drewnianych, parkietów, desek, mozaiki, podłóg warstwowych i drewnopodobnych przy zastosowaniu profesjonalnych materiałów i wieloletniego doświadczenia.

cyklinowanie podlóg drewnianych Warszawa

 

cyklinowanie podlóg Warszawa

 

cyklinowanie desek dębowych Warszawa

 

cyklinowanie parkietów Warszawa

 

cyklinowanie starej mozaiki Warszawa

 

cyklinowanie Warszawa

 

cyklinowanie starej klepki Warszawa

 

cyklinowanie podłogi w kawiarni Warszawa

 

cyklinowanie podłogi egzotycznej Warszawa

 

cyklinowanie mozaiki Warszawa

 

cyklinowanie klepki Warszawa

 

cykinowanie mozaiki dębowej Warszawa

 

Cyklinowanie czy też szlifowanie parkietu to proces pielęgnacyjny, który ma na celu nadanie drewnianej podłodze, charakteru, blasku i uroku lub przywróceniu go po latach użytkowania drewnianych powierzchni. Procesowi cyklinowania może być poddana podłoga drewniana wykonana z parkietu, mozaiki parkietowej, desek oraz materiałów wielowarstwowych. Cyklinowanie polega na zeszlifowaniu zniszczonej i zużytej warstwy lakieru i drewna. Maszyna,  za pomocą której przeprowadzamy szlifowanie to ''cykliniarka''. Świadczymy kompleksową usługę cyklinowania, a w naszej firmie posiadamy wysokiej klasy sprzęt, pozwalający uzyskać znakomite rezultaty podczas szlifu. Nasze maszyny posiadają wydajne wyciągi, co pozwala ograniczyć pył do minimum.

szpachlowanie podłóg Warszawa

 

 

szpachlowanie podlóg drewnianych Warszawa

 

szpachlowanie desek Warszawa

 

Stare podłogi po wycyklinowaniu wymagają uzupełnienia szczelin, czyli zaszpachlowania. Masę do szpachlowania wyrabiamy z drobnego pyłu powstałego podczas szlifowania i specjalnego płynu, który nadaje naszej szpachli odpowiedniej konsystencji oraz właściwości fizycznych. Szczeliny między deskami można też w niektórych przypadkach uzupełnić za pomocą specjalnie wyciętych listewek drewnianych w kształcie klina i jest to szpanowanie. Do każdej podłogi pozyskujemy pył z niej samej, aby zapewnić kolorystyczną spójność z drewnem. Stosujemy wysokiej jakości szpachle znanych producentów i cenionych producentów. Świadczymy kompleksową usługę szpachlowania i usuwania ubytków.

szpanowanie desek Warszawa

 

szpanowanie podłogi z desek Warszawa

 

likwidacja szczelin Warszawa

 

szpanowanie podłogi drewnianej Warszawa

 

Szpanowanie polega na likwidacji szpar pomiędzy deskami za pomocą specjalnie przygotowanych listewek w kształcie klina, które wklejamy między deski. Metoda ta pozwala na trwałe i skuteczne usunięcie szczelin oraz na wzmocnienie starych desek. Szpanowanie sprawdzi się w szczególności przy likwidacji szczelin pomiędzy deskami, które nie mają piór i wpustów, a szpachlowanie tego typu podłogi przynosi słabe rezultaty. Duże szczeliny między deskami i konstrukcja na legarach doprowadza często tradycyjną szpachlę do wykruszania się i wypadania. Dlatego w takich sytuacjach świadczymy usługę szpanowania desek.

naprawa mozaiki Warszawa

 

 

miejscowa naprawa lakierowanej podłogi Warszawa

 

naprawa podłogi Warszawa

 

naprawa parkietu Warszawa

 

Podczas prac cykliniarskich często zachodzi potrzeba reperacji podłóg, podczas których przywracamy parkietom dawny wygląd i charakter. Przez lata użytkowania drewniane podłogi narażone są uszkodzenia: zarysowania, ubytki, przebarwienia, szczeliny czy skrzypienie to tylko jedne z wielu, które sprawiają, że nasz parkiet nie wygląda już okazale. Częstą przyczyną zniszczenia podłóg drewnianych jest wilgoć i brak właściwej pielęgnacji. Musimy pamiętać, że parkiety nie lubią wody a częsty widok połódkowanych klepek lub desek świadczy o zmywaniu na mokro, lub dużej wilgotności powietrza. Podczas odnawiania podłóg  dokonujemy napraw i dokładamy starań, aby przywrócić im dawną świetność i elegancję.

lakiery do parkietu

 

lakierowanie parkietu Warszawa

 

lakierowanie podłogi z drewna egzotycznego Warszawa

 

lakierowanie podłogi Warszawa

 

Lakierowanie jest zabiegiem kończącym wykonanie podłogi, która uzyskuje piękny wygląd i zabezpieczenie na kolejne lata. Na rynku jest szeroka oferta lakierów do podłóg o różnych parametrach i właściwościach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego z nich możemy uzyskać różne stopnie połysku, uwydatnienie koloru drzewa, nadać naturalny wygląd lub wyciągnąć i podkreślić usłojenie i strukturę drewna. Duże możliwości aranżacyjne i dobre zabezpieczanie drewna powodują, że lakierowanie jest najbardziej popularną metodą na zabezpieczanie parkietu. Polecamy i używamy lakierów profesjonalnych wiodących producentów i świadczymy usługę; lakierowanie podłóg drewnianych.

olej Rubio www.cykliniarnia.pl

 

olejowanie parkietu Warszawa

 

Olejowanie podłogi to trend goszczący na parkietach od kilku lat. Niewątpliwą zaletą olejowania parkietów jest wydobycie z drewna jego naturalnego piękna i ciepła. Miła w dotyku, naturalna i ciepła podłoga sprawia, że czujemy się dobrze i jesteśmy bliżej natury. Olejowane drewno oddycha i ma tendencję do samozabliżniania i delikatne ryski pozostawione przez ukochanego kota nie będą tak widoczne, jak na lakierze. Drobne naprawy są możliwe, przebiegają łatwiej i są praktycznie niezauważalne. Decydując się na olejowanie, musimy pamiętać o koniecznej konserwacji i właściwej pielęgnacji. Świadczymy usługę: olejowanie podłóg drewnianych oraz czyszczenie i konserwacja parkietów olejowanych.

deski przed cyklinowaniem

 

cyklinowanie deski deski Warszawa — kopia

 

próbki bejcy

 

koloryzacja desek dębowych Warszawa

 

koloryzacja podłóg drewnianych Warszawa

 

koloryzacja parkietu Warszawa

 

koloryzacja podłóg Warszawa

 

koloryzacja starej podłogi Warszawa

 

koloryzacja desek Warszawa

 

Koloryzacja podłogi to zabieg, podczas którego podłoga uzyskuje nowy wygląd i całkowicie zmienia charakter wnętrza. Jest to w ostatnich czasach modny trend, a ilość koloryzowanych podłóg stale rośnie. Podłogę możemy rozjaśnić, ściemnić, zabielić lub nadać niemal dowolny kolor. Koloryzację możemy przeprowadzić za pomocą różnych środków, są to  bejce, lakiery koloryzujące, woski lub oleje. Koloryzacja podłogi to czynność złożona a na jakość i wygląd podłogi ma wiele czynników. Należy też wiedzieć o gatunkach drewna, które ciężko się koloryzuje, a afekty takiej operacji mogą być różne. Mamy dużą wiedzę i doświadczenie, doradzamy, pomagamy oraz świadczymy usługę: koloryzacja- barwienie podłóg.

układanie listew i cokolów Warszawa

 

Podczas układania podłóg drewnianych parkieciarz pozostawia szczelinę dylatacyjną między ścianą a ostatnim rzędem klepki czy też deski. Pozostawienie szczeliny jest niezbędne do prawidłowej pracy podłogi, która pod wpływem wilgoci znajdującej się w powietrzu zwiększa lub zmniejsza swoją powierzchnię. Brak dylatacji skutkować może oderwaniem się drewna od podłoża i wstaniem podłogi. Do wykończenia parkietu i zamaskowania szczeliny dylatacyjnej stosuje się szeroką gamę listew i cokołów. Wachlarz wzorów i materiałów  jest równie szeroki jak, lista producentów a każdy inwestor znajdzie coś dla siebie. Świadczymy kompleksową usługę: montaż listew i cokołów przypodłogowych.

montaż szafy

 

wykonanie blatu drewnianego

 

renowacja tarasu

 

wykonanie zabudowy umywalek

 

szlifowanie nietypowyh powieżchni

 

naprawa tarasu

 

obudowa wanny w drzewie

 

wykonanie wyspy w galerii

 

wykonanie mebli kuchennych

 

montażschodów

 

układanie podłóg z PVC

 

renowacja kładki

 

montaż mebli kuchennych

 

Podczas wykonywania prac parkieciarskich wykonujemy również wiele innych usług, jesteśmy gotowi sprostać niemal wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Wykonujemy szlifowanie nietypowych elementów i kształtów, odnawiamy blaty, stoły i drewniane elewacje, dokonujemy przebudowy i rozbudowy wszelkich szaf i zabudów. Wykonujemy nowe i odnawiamy stare schody, odświeżmy i wykonujemy tarasy. Posiadamy sprzęt pozwalający na wiele, a potrafimy jeszcze więcej. Nasze doświadczenie stale rośnie od 1992 roku. Podczas naszych prac dokładamy starań, aby każdy nasz klient był zadowolony z usługi. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

pełen zakres usług:

Warszawa i okolice

Example

793 307 407

Strona główna

Usługi

Galeria

Kontakt

Jak dbać o parkiet

Na bieżąco